Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

Clearance: Lip balms

More products in our range

Show all
Clinique Chubby Stick (Lip balm, 3 ml)
EUR22,90 EUR7633,34/1l

Clinique Chubby Stick

Lip balm, 3 ml

Vaseline Queen Bee (Lip balm)
Quantity discount
EUR5,09 per piece for 4 units

Vaseline Queen Bee

Lip balm


Rodial - Lip Oil (Lip oil, 4 ml)
EUR21,90 EUR5475,–/1l

Rodial - Lip Oil

Lip oil, 4 ml


Clarins - 28 ROSY GRACE NEW SETTEMBRE 2025 7 ML (Lip oil, 7 ml)
−13%
EUR20,90 was EUR23,90 EUR2985,71/1l

Clarins - 28 ROSY GRACE NEW SETTEMBRE 2025 7 ML

Lip oil, 7 ml


Laneige - Lip Sleeping Mask Peach Iced Tea (Lip balm, 20 ml)
EUR49,90 EUR2495,–/1l

Laneige - Lip Sleeping Mask Peach Iced Tea

Lip balm, 20 ml


Sensuva X On The Lips (Lip balm, 2 ml)
EUR24,58 EUR12 290,–/1l

Sensuva X On The Lips

Lip balm, 2 ml


Nuse Color Care Lip Balm 02 Hey Woody 43g (Lip balm, 4.30 ml)
EUR19,32 EUR4493,02/1l

Nuse Color Care Lip Balm 02 Hey Woody 43g

Lip balm, 4.30 ml


Aveda Feed My Lips Pure Nourish Mint Liquid Color Balm Cucamelon (Lip Care Stick, 8 g)
−10%
EUR26,90 was EUR29,90

Aveda Feed My Lips Pure Nourish Mint Liquid Color Balm Cucamelon

Lip Care Stick, 8 g


Payot Paris Lisse Soin Défroissant Regard Lèvres (Lip gel, 15 ml)
−25%
EUR25,90 was EUR34,62 EUR1726,66/1l

Payot Paris Lisse Soin Défroissant Regard Lèvres

Lip gel, 15 ml


Nuse Color Care Lip Balm 05 Mauve Move 0.15 Oz (Lip balm, 4.44 ml)
EUR20,54 EUR4630,27/1l

Nuse Color Care Lip Balm 05 Mauve Move 0.15 Oz

Lip balm, 4.44 ml


Nuse Color Care Lip Balm 06 We Are 43g (Lip balm, 4.30 ml)
EUR19,70 EUR4581,39/1l

Nuse Color Care Lip Balm 06 We Are 43g

Lip balm, 4.30 ml


Labo Market Labo, Fillerina 12HA Densifying Filler Grade 4, Hydrate & Firm, Cream, For (15 ml)
EUR60,90 EUR4060,–/1l

Labo Market Labo, Fillerina 12HA Densifying Filler Grade 4, Hydrate & Firm, Cream, For

15 ml


Laneige - Lip Sleeping Mask Sweet Candy (20 ml)
−7%
EUR49,90 was EUR53,90 EUR2495,–/1l

Laneige - Lip Sleeping Mask Sweet Candy

20 ml


Stendhal Baume Lèvres (Lip balm, 10 ml)
EUR89,96 EUR8996,–/1l

Stendhal Baume Lèvres

Lip balm, 10 ml


La Mer The Lip Treatment Rose (Lip balm)
EUR81,52

La Mer The Lip Treatment Rose

Lip balm